Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
CarterRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Spy GameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Jarhead: Law of ReturnRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5