Titles you rated
One Missed CallRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Rambo IIIRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0