Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0