Movies
Ratings
504
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 1.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
ArahanRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0