Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0
LoversRated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5