Series
Ratings
58
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
ManifestRated ★ 3.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Scare TacticsRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
RuPaul's Drag RaceRated ★ 3.5