Titles you rated
HeroesRated ★ 3.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 0.5
Initial D: First StageRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0