Titles you rated
SpawnRated ★ 1.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
The AssassinsRated ★ 1.5
RiddickRated ★ 2.5
ConfuciusRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.5
The Sleeping DictionaryRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 3.5
Race to Witch MountainRated ★ 2.5- Desire To KillRated ★ 3.0
Return to the Blue LagoonRated ★ 3.5
The Storm RidersRated ★ 2.0
The MythRated ★ 3.5
Airplane!Rated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.0