Titles you rated
MinionsRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0