Titles you rated
- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5