Titles you rated
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 2.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0