Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0