Movies
Ratings
65
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 3.0