Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 0.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5