Movies
Ratings
21
Mourning GraveRated ★ 2.5
Grace of MonacoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
You are My VampireRated ★ 2.5- Roco Kingdom : The Desire of DragonRated ★ 3.0
WadjdaRated ★ 1.0
The Best OfferRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0