Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
PastaRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 1.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0