Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 5.0
AwaitingRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0