Titles you rated
UnfriendedRated ★ 0.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
CubeRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5