Movies
Ratings
109
The PiratesRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.5
RoboCop 2Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5