Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
Tom and Jerry: The Fast and the FurryRated ★ 3.0