Movies
Ratings
40
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
BabeRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0