Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0