Titles you rated
The Last DanceRated ★ 5.0- Shitamachi RocketRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Sanada MaruRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
료마전Rated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
- 아츠히메Rated ★ 4.0
- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.5
Tales of the BizarreRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0