Movies
Ratings
240
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
DeathgasmRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 5.0