Titles you rated
Basic InstinctRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5