Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0