Titles you rated
BluebeardRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5