Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0- All Bark No BiteRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0