Movies
Ratings
154
Finding DoryRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0