Movies
Ratings
223
Lust, CautionRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0