Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 3.5
Life~Love on the LineRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 3.5- Alibi BreakerRated ★ 2.5
A Very English ScandalRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5