Titles you rated
The GuestRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Samurai GourmetRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Slayers TryRated ★ 5.0
JugglersRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Assistant Manager B and Love LetterRated ★ 5.0- Assistant Manager Park's Private LifeRated ★ 5.0
Everyone's Getting MarriedRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
EndeavourRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Great White TowerRated ★ 4.5
HERO2014Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5