Movies
Ratings
88
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Little PrinceRated ★ 2.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 4.5
King KongRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
TekkonkinkreetRated ★ 2.5
Sad MovieRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0