Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
EntourageRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0