Movies
Ratings
1480
KOKUHORated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5