Titles you rated
- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- History of ScruffinessRated ★ 3.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0