Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0