Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0