Movies
Ratings
557
Ruby SparksRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
English VinglishRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 3.5
PushRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5