Titles you rated
- The CureRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0