Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Should We Kiss FirstRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5