Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
The ExecutionerRated ★ 3.0
Never Ending StoryRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 1.5