Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0