Titles you rated
Hamilton: In the Interest of the NationRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The SignalRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5