Movies
Ratings
103
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0