Movies
Ratings
485
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 1.0
Himalaya, Where the Wind DwellsRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
A Dangerous MethodRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0