Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0