Titles you rated
Citizen of a KindRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5