Movies
Ratings
25
BarbieRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 1.5