Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
AlexanderRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0